W 2021 roku dziewczyny zaczęły wspierać się wzajemnie w swoich projektach i od tego momentu współpracują do dziś pod jednym szyldem.

 

 

Agnieszka Manios-Araszkiewicz

 mgr sztuki z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w projektowaniu wnętrz, mebli kuchennych, łazienkowych, garderób i innych mebli na wymiar.

Podczas kariery w projektowaniu mebli założyła atelier STUDIO AMA

Wykształcenie zdobyła na Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi na kierunku Malarstwa. Jej duże poczucie estetyki, wyczulenie na detal oraz zmysł artystyczny dopełniają nasze projekty od strony wizualnej. To ona zazwyczaj jest sprawczynią najbardziej szalonych pomysłów w naszych projektach.

Agnieszka nadal pielęgnuje swoją pasję do malarstwa, tworząc obrazy olejne, akwarele, szkice węglem oraz grafiki. Niejednokrotnie dzieła te uświetniają wnętrza naszych Klientów.

 

 

 

Izabela Barbara Pietrusiewicz

z wykształcenia inżynierka środowiska, z zamiłowania projektantka wnętrz i pogromczyni wszystkich technicznych zawirowań w naszym projektach.

Od 2015 roku rozpoczęła się jej pośrednia przygoda z wnętrzami. Podjęła pracę w fabryce mebli w charakterze specjalisty ds. przygotowania produkcji. Po paru miesiącach doszło do tego projektowanie mebli - kuchennych, łazienkowych, garderób itp. Od tego momentu zaczął klarować się pomysł założenia własnej działalności, gdzie mogłaby popuścić wodze fantazji i zająć się nie tylko projektami mebli, ale również całych wnętrz.

Pięć lat później powstał IPS Projekt, w którym Iza spełnia się jako projektant wnętrz i dumna właścicielka firmy.