Parę słów od Agnieszki:

Dostosowanie rozmiaru i tematu: Obrazy malowane są w różnych rozmiarach: począwszy od małych płócien po większe formaty. Tematy, w których się specjalizuję to pejzaże, abstrakcja, martwa natura i wiele innych. 

Wysokiej jakości materiały: Korzystam jedynie z profesjonalnych materiałów malarskich, co gwarantuje trwałość i intensywność kolorów moich dzieł.

Różnorodność stylów: szeroki zakres umiejętności artystycznych pozwala mi na tworzenie w różnych stylach. Niezależnie od tego, czy preferujesz tradycyjne podejście do sztuki czy nowoczesne interpretacje - sprostam Twoim oczekiwaniom.

Indywidualne podejście: każdy obraz maluję z myślą, o Twoich preferencjach i potrzebach. Pierwsze spotkanie to rozmowa po to, abym zrozumiała Twoje wizje i oczekiwania, które pozwolą mi na stworzenie obrazu idealnie dopasowanego do Twojego gustu.

Szukasz unikalnego dzieła sztuki, które wzbogaci Twoje wnętrze lub stanie się wyjątkowym prezentem dla bliskiej osoby? Jesteś w dobrym miejscu, bo 50% naszej ekipy to artyści :)

Agnieszka Manios-Araszkiewicz, absolwentka ASP w Łodzi na kierunku malarstwa, spełni Twoje oczekiwania i stworzy niepowtarzalny akcent w Twoim wnętrzu. 

OBRAZY OLEJNE

Obrazy

AKWARELE